Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Nowy dyrektor więzienia w Czerwonym Borze

Główne zdjęcie
fot. kpt. Dariusz Śmiechowski

Ppłk Zbigniew Jankowski został oddelegowany do pełnienia obowiązków na stanowisku dyrektora Zakładu Karnego w Czerwonym Borze. Jak przekazuje kpt. Dariusz Śmiechowski rozkaz wręczył mu dyrektor Okręgowy OISW w Białymstoku płk Piotr Kondraciuk w trakcie odprawy kierownictwa jednostki.

fot. kpt. Dariusz Śmiechowski
fot. kpt. Dariusz Śmiechowski
fot. kpt. Dariusz Śmiechowski
fot. kpt. Dariusz Śmiechowski

Ppłk Zbigniew Jankowski służbę rozpoczynał w 2003r. w Czerwonym Borze jako wychowawca. Następnie w 2007r. objął stanowisko zastępcy kierownika Działu Penitencjarnego. W lutym 2018r. został zastępcą dyrektora Aresztu Śledczego w Suwałkach, a od 10 maja 2019 roku pełni obowiązki dyrektora Zakładu Karnego w Czerwonym Borze. 

Kpt. Śmiechowski przekazuje, że ppłk Zbigniew Jankowski jest aktywnym społecznikiem. W trakcie wcześniejszej służby w Czerwonym Borze organizował zakładowe koło TKKF był jednym z fundatorów Fundacji „Andrzej” zajmującej się pomocą funkcjonariuszom i ich rodzinom.  

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę