czwartek, 18 lipca 2019 napisz DONOS@

Nowy dyrektor więzienia w Czerwonym Borze

Ppłk Zbigniew Jankowski został oddelegowany do pełnienia obowiązków na stanowisku dyrektora Zakładu Karnego w Czerwonym Borze. Jak przekazuje kpt. Dariusz Śmiechowski rozkaz wręczył mu dyrektor Okręgowy OISW w Białymstoku płk Piotr Kondraciuk w trakcie odprawy kierownictwa jednostki.

fot. kpt. Dariusz Śmiechowski
fot. kpt. Dariusz Śmiechowski
fot. kpt. Dariusz Śmiechowski
fot. kpt. Dariusz Śmiechowski
fot. kpt. Dariusz Śmiechowski
fot. kpt. Dariusz Śmiechowski

Ppłk Zbigniew Jankowski służbę rozpoczynał w 2003r. w Czerwonym Borze jako wychowawca. Następnie w 2007r. objął stanowisko zastępcy kierownika Działu Penitencjarnego. W lutym 2018r. został zastępcą dyrektora Aresztu Śledczego w Suwałkach, a od 10 maja 2019 roku pełni obowiązki dyrektora Zakładu Karnego w Czerwonym Borze. 

Kpt. Śmiechowski przekazuje, że ppłk Zbigniew Jankowski jest aktywnym społecznikiem. W trakcie wcześniejszej służby w Czerwonym Borze organizował zakładowe koło TKKF był jednym z fundatorów Fundacji „Andrzej” zajmującej się pomocą funkcjonariuszom i ich rodzinom.  

190704085956.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę