Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@

Ekologia za sadzonkę

Główne zdjęcie
Park wodny

Dziś po południu będzie można wymienić śmieć na zielone... Od godz. 13.00 na parkingu przy Parku Wodnym (ul. Wyszyńskiego) rozpocznie się akcja wymiany sadzonek drzew i kwiatów za surowce wtórne takie jak: makulatura, butelki pet, zużyte baterie lub puszki aluminiowe.

Aby dostać sadzonkę trzeba przynieść minimum 3 kg makulatury albo 10 plastikowych butelek, lub 2 kg baterii albo tyle samo puszek aluminiowych.
W zamian za te śmieci mieszkańcy będą wybrać sobie sadzonki. Do wyboru będą kwiatu m.in. aksamitki, dalie, canny, bratki oraz sadzonki świerków.
Zakończenie akcji planowane jest około godz.16.00 lub po wyczerpaniu sadzonek. Akcję Ekologia za sadzonkę organizują władze miasta i Zakład Gospodarowania Odpadami.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę