Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zamykana łomżyńska filia Hexa Banku

Jeszcze tylko przez kilka dni czynna będzie łomżyńska filia Hexa Banku Spółdzielczego przy ul. Księżnej Anny 23. Decyzję o jej zamknięciu podjął zarząd banku. Do redakcji zwróciły się starsze panie, żaląc się, że nie będą mogły korzystać z usług w tym punkcie. - Mieszkam na Rycerskiej, tu było blisko, a teraz jak nam zamkną to nie wiem, gdzie pójdę po emeryturę. Do banków wszędzie daleko, a jak się chodzi o lasce, to odległość ma znaczenie – mówi 80. letnia mieszkanka Łomży prosząc o interwencję, aby filię banku pozostawić na osiedlu.

- Zarząd Hexa Banku Spółdzielczego podjął decyzję o zamknięciu z dniem 20 maja 2019 r. Flili Hexa Banku Spółdzielczego w Łomży, przy ul. Ks. Anny 23 lok. 8 – potwierdza Elżbieta Dobrońska z Hexa Banku przyznając, że decyzja ta wzbudziła duże zainteresowanie klientów mieszkających w okolicy placówki. - Cieszymy się, że doceniacie Państwo świadczone przez nas usługi oraz profesjonalizm naszych pracowników. Potwierdza to ideę przyświecającą funkcjonowaniu banków spółdzielczych, czyli ogromną relacyjność opartą na lojalności i bliskich stosunkach z bankiem - dodaje.

Będzie nowy Hexa Bank
Elżbieta Dobrońska zapowiada, że „w niedalekiej przyszłości”  Hexa Bank  planuje otwarcie nowoczesnego oddziału przy ul. Zawadzkiej, na wysokości ul. Ks. Anny – czyli w niedalekiej okolicy dotychczasowej placówki. 
Mówi, że łączenie placówek to w dzisiejszych czasach powszechna tendencja w bankowości, a nowoczesny oddział przy ul. Zawadzkiej będzie świadczył kompleksowe usługi w zakresie bankowości indywidualnej oraz korporacyjnej. 
- Udostępniamy również Klientom nowoczesną stronę internetową przyjazną osobom starszym i niepełnosprawnym z bankowością internetową dostępną 24h na dobę – przekazuje wyrażając, nadzieję, że informacje te „uspokoją zaniepokojone osoby”. 

Póki co klienci likwidowanej filii banku będą mogli korzystać z usług oddziału Hexa Bank w Łomży przy Al. Legionów 60B, Punktu Obsługi Klienta w Łomży przy ul. Szosa Zambrowska 1/29 (siedziba Starostwa Powiatowego), lub Oddziału w Piątnicy przy ul. Stawiskowskiej 30.
Hexa Bank zachęca do korzystania z kanałów bankowości elektronicznej i bezpłatnych bankomatów. W Łomży ten bank ma je dwa: przy Siedzibie Starostwa Powiatowego (ul. Szosa Zambrowska 1) oraz przy oddziale Aleja Legionów 60 B. Oba są czynne całodobowo.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę