Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Kolejny pijany za kierownicą

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

1,7 promila alkoholu miał w sobie 63-latek, którego wczoraj jechał ulicą Władysława Reymonta w Łomży. Wdał, gdy forda, którym jechał policjanci zatrzymali do rutynowej kontroli.

Do zdarzenia doszło tuż przed godziną 18. Urszula Brulińska z KMP w Łomży przekazuje, że policjanci od razu zatrzymali mu prawo jazdy, a sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Za jazdę pod wpływem alkoholu grozi surowa kara – nie tylko utrata prawa jazdy, wysoka grzywna, ale nawet więzienie. Póki co pijany 63-latek, po wykonaniu czynności służbowych, został przekazany pod opiekę rodziny.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę