Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@

Matura z angielskiego bez opóźnień

Główne zdjęcie
Jolanta Gołaszewska, dyrektor Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży

Mimo alarmów bombowych żadna szkoła średnia z terenu obu województw nie zgłosiła dziś nam do łomżyńskiej OKE opóźnień ani utrudnień, związanych z tegorocznymi maturami z języka obcego nowożytnego - poinformowała Jolanta Gołaszewska, dyrektor Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży. W Łomży dziś alarmy były w sześciu szkołach

- Do wszystkich czterech szkół w Łomży (II LO, „Budowlanka”, „Mechaniak”, „Katolik”) i Zespołu Szkół Rolniczych w Marianowie, które wczoraj otrzymały maila z ostrzeżeniem o zagrożeniu ładunkiem wybuchowym, dzisiaj również został wysłany mail podobnej treści – potwierdza Jolanta Gołaszewska, dyrektor Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży, organizującej egzaminy maturalne i nadzorujące prawidłowy przebieg w dwóch województwach: podlaskim i warmińsko-mazurskim. - Do tej grupy dołączył „Żak” w Łomży. Po sprawdzeniu tych budynków przez policjantów w każdej z nich matury z języka angielskiego zaczęły się punktualnie o godzinie 9.

zobacz: Kolejne alarmy bombowe w szkołach


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę