Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Szybcy na „61”

Droga krajowa nr 61 to najważniejszy szlak komunikacyjny prowadzący przez Łomżę. To także droga na której dochodzi do największej liczby wypadków, a często ich przyczyną jest nadmierna prędkość. Tylko wczoraj wieczorem w niespełna dwie godziny policjanci złapali na niej troje kierowców, którzy jechali ponad dwa razy szybciej niż dozwalają przepisy. Wszyscy wpadli w „obszarze zabudowanym” i w konsekwencji stracili prawa jazdy.

Jako pierwszy został zatrzymany 40-letni mieszkaniec Myszyńca, który swoim audi przez Miastkowo lezące wzdłuż drogi krajowej nr 61, usiłował przejechać z prędkością 103 km/h. 
Kolejnym zatrzymany za zbyt szybką jazdę była 24-letnia mieszkanka Ostrołęki. Młoda kobieta skoda fabią jechała przez pobliską wieś Zaruzie z prędkością 108 km/h. 
Niedługo po niej w tej samej wsi zatrzymano także 42-letniego mieszkańca Brańska, który kierując BMW jechał z prędkością 107km/h.
Cała trójka przekroczenia dozwolonej prędkości o więcej niż 50 km/h  dopuściła się w obszarze zabudowany, co skutkowało zatrzymaniem im praw jazdy. Dokumenty będą mieli zatrzymana przez trzy miesiące. Poza tym wszyscy otrzymali mandaty po 400 zł i po 10 punktów karnych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę