Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 grudnia 2022 napisz DONOS@

Kot w... klimatyzatorze

Koty to zwierzęta, które najczęściej z opresji ratują łomżyńscy strażacy. Zwykle zwierzaki wchodzą na wysokie drzewa, a później... widzący je ludzie twierdza, że same boją się zejść. Dziś strażacy ratowali kota, który wszedł do obudowy klimatyzatora. Tym razem bez pomocy człowieka sam by się nie wydostał.

Wezwanie na pomoc do uwięzionego kota oficer dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łomży odebrał po godzinie 9.30. Kot był uwięziony w obudowie klimatyzatora sklepu Biedronka przy ul. Wojska Polskiego. Jak tam wszedł, tego strażacy nie wiedzą. Brygadier Grzegorz Wilczyński, zastępca komendanta łomżyńskich strażaków, podaje, że aby go uwolnić należało odkręcić jeden z elementów obudowy klimatyzatora. Kot po uwolnieniu przez strażaków został przekazany w opiekę weterynarzom z lecznicy Oaza. Cała akcja ratunkowa trwał niemal równe trzy kwadranse.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę