Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Trochę cieplej

Noc w regionie minęła bez przymrozków. Najniższa temperatura zmierzona na stacji IMGW w Marianowie koło Piątnicy wyniosła 3,5°C. Dziś w ciągu dnia ma wzrosnąć do 14°C.

Wtorek zapowiada się słoneczny, choć synoptycy prognozują po południu wzrost zachmurzenia. Większej szansy na opady deszczy jednak nadal nie ma.

W nocy zachmurzenie małe lub bezchmurnie. Temperatura minimalna od -2°C do 1°C, miejscami w województwie podlaskim mogą przydarzyć się przygruntowe przymrozki do -4°C.

W środę ponownie słonecznie i trochę cieplej do 15°C.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę