Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 października 2022 napisz DONOS@

Sfingował przesłuchanie?

Były policjant, który miał przesłuchać świadka, w według prokuratury sfingował przesłuchanie stanie przed sądem. Prokuratura Okręgowa w Łomży poinformowała o skierowaniu sądu oskarżenia przeciwko Adamowi O. Były policjant nie przyznał się do winy.

Adam O. to były już policjant Komendy Powiatowej Policji w Grajewie. Jako jej funkcjonariusz miał przesłuchać świadka. Według ustaleń prokuratorów nigdy tego nie zrobi. Policjant miał sfingować przesłuchanie, i samodzielnie sporządzić protokół przesłuchani i podpisać się za świadka. Prokurator Rafał Kaczyński, zastępca Prokuratora Okręgowego w Łomży, podaje, że śledczy skierowali do Sądu Rejonowego w Grajewie akt oskarżenia przeciwko Adamowi O. Zarzucono mu popełnienie trzech przestępstw związanych z przekroczeniem uprawnień służbowych i poświadczeniem nieprawdy w dokumentach. Grozi za to karta od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Prokurator Kaczyński podaje, że policjant przesłuchiwany w śledztwie nie przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów.
Adam O. nie jest już czynnym policjantem. W trakcie prowadzonego śledztwa miał złożyć wniosek o przejście na emeryturę i przed sądem będzie odpowiadał jako policyjny emeryt.

220810024636.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę