Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Mroźne noce

Nocą z niedzieli na poniedziałek w okolicach Łomży temperatura powietrza spadła do -2,2°C. Taką temperaturę zarejestrowały urządzenia stacji meteorologicznej IMGW w Marianowie koło Piątnicy. To temperatura mierzona na wysokość 2 metrów nad ziemią, a przy gruncie mróz był znacznie większy - i wyniósł -9°C. Synoptycy przymrozki zapowiadają także na najbliższą noc

Temperatura poniżej zera utrzymywała się przez ponad cztery godziny, a wraz ze wschodem słońca szybko wzrosła. Dziś w ciągu dnia ma wzrosnąć maksymalnie do  13°C. Synoptycy zapowiadają także zachmurzenie małe i umiarkowane, oraz wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni i północny.

W nocy z poniedziałku na wtorek temperatura minimalna od -1°C do 2°C, a przy gruncie miejscami spadki temperatury do -4°C.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę