Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Toyota wpadła do Narwi

Nietypową akcję ratowniczą w piątkowe popołudnie podejmowali łomżyńscy strażacy. Zgłoszono im, że samochód wpadł do rzeki. Na szczęście w zdarzeniu nikt z ludzi nie ucierpiał, ale samochód całkowicie skrył się pod powierzchnią wody.

Do zdarzenia doszło okołoo godziny 14. w Krzewie. Kierowca terenowej Toyoty Land Cruiser z podczepioną przyczepką do przewożenia łodzi cofał do Narwi. Prawdopodobnie wyszedł z samochodu nie zabezpieczając należycie samochodu np. zaciągając hamulec ręczny. Pozostawione na brzegu rzeki auto z przyczepką stoczyło się do rzeki. 

Choć szybko przyjechali wezwani strażacy ratownicy zawodowi z Łomży i ochotnicy Bronowa, gdy pierwsze jednostki dotarły na miejsce samochodu nie było już widać. W jego wyciągnięciu na brzeg pomogła ekipa wodno-nurkowa.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę