Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Rekolekcje dla małżeństw

Bp Stanisław Stefanek spotka się z łomżyńskimi rodzinami. Pasterz diecezji łomżyńskiej będzie przewodniczył rekolekcjom dla małżeństw, które odbędą się w parafii pw. Krzyża św. Rekolekcje organizują członkowie wspólnoty Domowy Kościół, którzy na spotkania do kaplicy Krzyża św. zapraszają małżeństwa z całej Łomży. Podczas 3-ydniowych spotkań można będzie pogłębić własne życie duchowe, więź między sobą i przybliżyć się do pana Boga – zachęcają do udziału w rekolekcjach członkowie Kościoła Domowego.

"Obserwujemy, że we współczesnym świecie rodzina coraz częściej narażona jest na różnego rodzaju trudności. Uważamy, że warto zgłębiać naukę Kościoła dotyczącą rodziny i tę więź między małżonkami odnawiać" - mówi Paweł Kołakowski i dodaje: "To najsilniejszy fundament, który daje dobre podstawy do tego, by nasze dzieci wychowywały się w klimacie miłości, wzajemnego zaufania i szacunku". Rekolekcje dla małżeństw w parafii Krzyża św. w Łomży potrwają od 8 do 10 września. W ich programie przewidziano Msze święte z konferencjami o godz. 18-00, zaś po Mszach odbywać się będą spotkania w grupach lub adoracja.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę