Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Komisja na wybory

Główne zdjęcie
(fot. PKW)

Komisarz Wyborczy w Łomży, sędzia Jan Leszczewski został przewodniczącym Rejonowej Komisji Wyborczej nr 6 w Łomży do przeprowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego wyznaczonych na 26 maja. Do Komisji weszło jeszcze czterech sędziów, a jej sekretarzem został Jerzy Dołęgowski, dyrektor łomżyńskiej Delegatury Krajowego Biura Wyborczego, które zapewnia obsługę Komisji.

Sędzia Jan Leszczewski, przewodniczący Rejonowej Komisji Wyborczej nr 6 w Łomży, jest także Prezesem Sądu Okręgowego w Łomży. Zastępcą przewodniczącego RKW został Andrzej Kordowski, sędzia Sądu Okręgowego w Łomży, a członkami RKW sędziwe tego sądu: Stanisław Guziejko i Włodzimierz Wójcicki. Ostatnim członkiem RKW jest sędzia Tomasz Makaruk z Sądu Rejonowego w Zambrowie.

Siedziba Komisji znajduje się w siedzibie Krajowego Biura Wyborczego w Łomży, ul. Nowa 2 - budynek dawnego Urzędu Wojewódzkiego, II piętro pokój 213. 
Zasięg działania Rejonowej Komisji Wyborczej nr 6 w Łomży obejmuje powiaty: grajewski, kolneński, łomżyński, wysokomazowiecki, zambrowski; miasto Łomżę


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę