Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Casting dla dzieci do pokazu mody

Galeria Bursztynowa zaprasza rodziców ze swoimi pociechami do udziału w castingu w piątek, 10 maja br. Dwadzieścioro dzieci, które przejdą pomyślnie casting staną się bohaterami pokazu mody podczas Bursztynowego Dnia Dziecka.

W castingu będą mogli wziąć udział chłopcy oraz dziewczynki, którzy mierzą do 165 cm wzrostu, a ich wiek nie przekracza 15 lat. Mile widziane będą dzieci, które lubią być w centrum uwagi, nieustannie przymierzają ubrania oraz kochają pozować do zdjęć. Najmłodsi oczekujący w kolejce do zdjęć będą mogli wziąć udział w warsztatach i wykonać kolorowe ludziki i zwierzątka.

Dzieci, które przejdą pomyślnie casting, staną się głównymi bohaterami pokazu mody podczas Bursztynowego Dnia Dziecka, który z kolei zaplanowany został na 1 czerwca br.  Najmłodsi zaprezentują kolekcje marek Reporter Young, 5,10,15 oraz Coccodrillo, Ponadto tego dnia na wszystkie dzieci będzie czekało mnóstwo atrakcji sportowych, rozrywkowych oraz edukacyjnych!

Zanim wybrani do pokazu mody mali modele i modelki zaprezentują się na wybiegu, zajmą się nimi profesjonalni styliści i wizażyści. Dzieci będą miały zrobione także pamiątkowe zdjęcia z wydarzenia. Każde dziecko, które weźmie udział w pokazie mody otrzyma również upominki.

Spełnij modowe marzenie swojego dziecka i odwiedź Galerię Bursztynową w piątek, 10 maja br. Casting będzie odbywał się przy sklepie Big Star, w godzinach 14.00 - 20.00.

www.bursztynowa.pl

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę