Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pijany jechał z narkotykami

Surowe konsekwencje grożą 36-latkowi, który w ubiegłym tygodniu wpadł w ręce policji. Mężczyzna jechał samochodem mając blisko promil alkoholu w organizmie, a do tego w jego samochodzie znaleziono narkotyki: amfetaminę i marihuanę.

Do zatrzymania mężczyzny doszło w minioną środę na terenie powiatu wysokomazowieckiego, ale dopiero dziś o tym poinformowano. Policjanci podają, że podejrzewano, że mężczyzna może przewozić w samochodzie środki odurzające. Przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziły się, gdy zatrzymano samochód do kontroli. Policjanci zabezpieczyli ponad 13 gramów białego proszku oraz około 7 gramów zielonego suszu. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że zabezpieczone substancje to amfetamina i marihuana. Dodatkowo wyszło na jaw, że kierowca jest pijany. Badanie stanu trzeźwości kierowcy wykazało blisko promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna za posiadanie narkotyków i jazdę pod wpływem alkoholu będzie odpowiadał przed sądem. Grozi mu kilka lat więzienia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę