Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Taekwondziści na medal

Bartosz Jadacki i Michał Czarniewicz wywalczyli brązowe medale w Międzynarodowym turnieju w Taekwondo Olimpijskim „Bydgoszcz Cup”. Obaj są zawodnikami Młodzieżowego Klubu Sportowego Medyk Łomża, a w Bydgoszczy rywalizowali z taekwondzistami z Polski i zagranicy.

W  Międzynarodowym turnieju w Taekwondo Olimpijskim „Bydgoszcz Cup” wzięło udział ponad 300 zawodników z 37 klubów. Na matach rywalizowali Polacy, Rosjanie, Litwini, Białorusini i Czesi w każdej kategorii wiekowej od młodzika do seniora. Z Łomży na zawody pojechała czteroosobowa drużyna MKS Medyk Łomża. Z podopiecznych trenera Pawła Remiszewskiego najlepiej zaprezentowali się rywalizujący w kategorii młodzika Bartosz Jadacki oraz Michał Czarniewicz w kategorii kadet. Obaj wywalczyli brązowe medale. Pozostałych dwóch zawodników klubu: Przemysław Jadacki i Wiktor Nikonowicz zajęli 5 miejsce.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę