Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Medale łomżyńskich tancerzy z B.K. Step na Mazurach

Świetnie zaprezentowali się tancerze ze studia Marka Kisiela B.K. Step odnosząc w weekend sukcesy na dwóch tanecznych imprezach na Mazurach. W sobotę w Mrągowie złoto wywalczyła grupa B.K.Team, a następnego dnia w Kętrzynie Natalia Kisiel, reprezentantka tej samej grupy B.K.Team, zdobyła indywidualnie trzecie miejsce.

W Mrągowie odbył się Turniej Tańca pod nazwą Mazurskie Transformacje. Jak przekazuje Marek Kisiel do festiwalu zgłosiło swój udział 50 zespołów z Polski i Rosji, które zaprezentowały choreografie w 2 kategoriach tanecznych: street dance (hip-hop, breakdance, popping, locking) oraz art dance (taniec współczesny, jazz, modern jazz), z podziałem na 3 grupy wiekowe: do 10 lat, 11-14 lat i powyżej 15 lat.
- Najbardziej utytułowana grupa B.K.Step czyli B.K.Team zdobyła pierwsze miejsce w kategorii powyżej 15 lat – cieszy się Marek Kisiel. 
Już następnego dnia tancerki z BK Team Oliwia Gołebicka i Natalia Kisiel - jako reprezentacja grupy - wystartowały w kategorii hip hop solo podczas odbywającej się w Kętrzynie XII edycji Międzynarodowego Festiwalu – BREAKMANIA 2019. 
- Można było zobaczyć zmagania najlepszych tancerzy z Europy i Polski. Oliwia zakwalifikowała się do TOP 8, a Natalia zdobyła 3 miejsce – przekazuje Marek Kisiel podkreślając, że bardzo nas cieszy ten sukces. - Czas, zaangażowanie i ogrom pracy naszych tancerzy poświęcony na treningach owocuje czołowymi miejscami co jest podwójną nagrodą: dla nich zdobytymi miejscami, a dla nas radością z oglądania ich szczęśliwymi w tym co robią – dodaje.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę