Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Ewakuacja Biedronki

25 klientów i 8 pracowników sklepu Biedronka w Alei Park musiało opuścić pomieszczenia sklepu. Około południa w sklepie pojawił się „dym”, i kierownik w trosce o bezpieczeństwo ludzi, jeszcze przed przyjazdem jednostek straży pożarnej, zarządził ewakuację. Okazało się, że w sklepie nie było pożaru, tylko awaria jednego z urządzeń chłodniczych, z którego ulatniał się gaz.

Informacje o zdarzeniu strażacy otrzymali kilka minut po godzinie 12. Natychmiast na miejsce wysłano dwie jednostki ratowniczo-gaśnicze. Strażacy na sygnałach podjechali przed sklep i rozpoczęli poszukiwania pożaru..., a właściwie źródła zadymienia. Okazało się, że żadnego pożaru w sklepie nie było.
- Była awaria urządzenia chłodzącego z którego wydobywał się gaz do złudzenia przypominający dym – relacjonuje brygadier Grzegorz Wilczyński, zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Łomży. - Strażacy sprawdzili cały budynek, urządzenia pomiarowe nie wykryły substancji niebezpiecznych.
Mimo to strażacy chwalą zachowanie kierownik sklep i personelu, którzy bardzo sprawnie przeprowadzili ewakuacje klientów. 
- Jeżeli podejrzewamy, że może ludziom zagrażać niebezpieczeństwo, to lepiej zareagować może trochę przesadnie, niż zlekceważyć to – podkreśla komendant Wilczyński.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę