Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Prawie jak lato

Po godzinie 7.30 w Łomży było ok. 12°C i padał niewielki deszcz. Zgodnie z zapowiedziami synoptyków w ciągu dnia temperatura w województwie podlaskim wzrośnie od 22°C do 24°C.

Ma być przeważnie słonecznie, ale zachmurzenie okresami będzie wzrastało i miejscami mogą wystąpić przelotne opady deszczu, a także słabe burze. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami, zwłaszcza podczas burz porywisty, południowo-wschodni.

W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane, okresami wzrastające do dużego z możliwością wystąpienia przelotnych opadów deszczu, początkowo także słabych burz. Nadal bardzo ciepło – temperatura minimalna od 10°C do 12°C.

W piątek jeszcze cieplej - temperatura od 24°C do 26°C. W ciągu dnia zachmurzenie małe i umiarkowane, okresami duże. Miejscami przelotne opady deszczu, możliwe słabe burze. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni i południowy, w czasie burz porywisty.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę