Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Wypadek na Szosie Zambrowskiej

Jedna osoba trafiła do szpitala w wyniku zderzenia dwóch pojazdów na skrzyżowaniu Szosy Zambrowskiej i Ks. Anny. Ruch w tym miejscu odbywa się z utrudnieniami.

Kilka minut po 22., na skrzyżowaniu ulic Szosa Zambrowska i Ks. Anny, kierująca Mazdą skręcała w lewo lub zawracała i wjechała wprost pod nadjeżdżającego VW, który jechał w kierunku Ronda Lutosławskiego. Uderzenie było tak silne, że z Mazdy wyrwało tylne koło. Wstępne ustalenia potwierdzają, że VW miał zielone światło.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają dokładny przebieg zdarzenia.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę