Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Pijani rodzice

Policjanci z Łomży zatrzymali rodziców, którzy będąc pod wpływem alkoholu opiekowali się niespełna dwuletnim dzieckiem. Kobieta miała blisko 3 promile, a jej partner ponad 2,3 promila. Dodatkowo wyszło na jaw, że był poszukiwany listem gończym w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w sobotę. Po południu, dyżurny łomżyńskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w jednym z mieszkań na terenie miasta nietrzeźwi rodzice opiekują się małym dzieckiem. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zastali mężczyznę i kobietę oraz będącą pod ich opieką niespełna dwuletnią dziewczynkę. Od osób dorosłych wyczuwalna była woń alkoholu. Po zbadaniu alkomatem okazało się, że 36-latka miała blisko 3 promile, a jej 36-letni partner ponad 2,3 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo, po sprawdzeniu w systemach policyjnych wyszło na jaw, że mężczyzna jest poszukiwany listem gończym w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Dziecku, po zbadaniu przez lekarza, zapewniona została właściwa opieka, zaś rodzice spędzili noc w policyjnym areszcie. Stąd mężczyzn został przewiedziony do więzienia gdzie odsiedzi wcześniej zasądzony wyrok.


230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę