Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Ciepło, ale wietrznie

Dużo słońca i temperaturę maksymalną do 19°C w cieniu prognozują na dziś synoptycy w województwie podlaskim. Doskwierać może jedynie wiatr, który rano jest jeszcze słaby, ale w ciągu dnia ma się wzmagać osiągając w porywach do 60 km/h.

Wiatr będzie wiał z kierunków południowo-wschodnich i sprawi, że odczucie ciepła w stosunku do realnej temperatury, będzie niższe o około 5 – 6°C.

W nocy bezchmurnie lub zachmurzenie małe. Temperatura minimalna od 6°C do 8°C. Wiatr umiarkowany, w porywach osiągający 55 km/h, południowo-wschodni.

W środę także ciepło od 17°C do 19°C i wietrznie, ale po południu ma się bardziej zachmurzyć. Na razie synoptycy nie zapowiadają opadów deszczu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę