Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Wypadek z udziałem motocyklisty

Motocykl jadący ul. Browarną od ronda Św. Brunona najechał na samochód osobowy. Dwie osoby podróżujące motocyklem trafiły do szpitala.

Przed godz. 170.00, grupa trzech motocykli jechała od ul. Wojska Polskiego ulicą Browarną w kierunku ul. Nowogrodzkiej. Jeden z nich najechał na samochód Honda, kóry prawdopodobnie wyjezdżał z myjni. Dwie osoby podrózujące motocyklem, mężczyzna i kobieta zostały przewiezione do łomżyńskiego szpitala.

Na miejscu pracują służby ratunkowe. Droga w tej chwili w tym miejscu jest nieprzejezdna. Policja ustala dokładny przebieg zdarzenia.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę