Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

MBP czeka na „Jeden Wiersz”

Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży ogłosiła XX edycję Jubileuszową Czerwcowego Konkursu Jednego Wiersza. Konkurs ma charakter otwarty, adresowany jest do wszystkich, którzy odczuwają potrzebę wypowiadania się mową wiązaną - zarówno młodzieży, jak i dorosłych.

Aby wziąć  udział w konkursie trzeba przesłać wiersz i zgłoszenie do 18 maja 2019 r. Uczestnik może zgłosić tylko jeden własny utwór poetycki, o dowolnej tematyce i formie. Warunkiem koniecznym jest, że wiersz wcześniej nie był publikowany w wydawnictwach zwartych i czasopismach (także w wersji internetowej) oraz nie został nagradzany w innych konkursach.

Zgłoszenie - oznaczony godłem (pseudonimem) wiersz w 4 egzemplarzach z dołączoną zaklejoną kopertą zawierającą dane autora (imię, nazwisko, wiek, adres, telefon/e-mail) oraz jego oświadczenie (m.in. o wyrażeniu zgody na przeniesienie praw autorskich, zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz zgody na wykorzystanie wizerunku) i oznaczoną tym samym godłem należy przesłać do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży (ul. Długa 13, 18-400 Łomża) do 18 maja 2019 r. (decyduje data stempla pocztowego).

Regulamin konkursu, klauzula informacyjna dla uczestników i wzór oświadczenia o wyrażeniu zgody na przeniesienie praw autorskich, przetwarzanie danych osobowych oraz wykorzystanie wizerunku dostępne są na stronie www.mbp-lomza.pl

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 86-216-54-81


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę