Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Przejęli „jednorękich bandytów”

Główne zdjęcie
fot. KAS Białystok

Nielegalnie działające salony gier hazardowych w Wysokiem Mazowieckiem i Ciechanowcu zlikwidowali łomżyńscy celnicy. Przejęli 8 automatów do gier hazardowych. Podają że, w jednym z lokali był zainstalowany monitoring służący do selekcji klientów.

Z informacji przekazanych przez Macieja Czarneckiego z Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku, wynika, że w lokalu w Wysokiem Mazowieckiem, celnicy zabezpieczyli 5, a w w Ciechanowcu 3 nielegalnie działające urządzenia do gier hazardowych.

- Automaty na których możliwe było prowadzenie gier hazardowych wbrew przepisom zostały zajęte do spraw karnych skarbowych. Oprócz sankcji karnych osoby urządzające tego typu nielegalne gry wbrew przepisom ustawy o grach hazardowych muszą liczyć się z karą pieniężną w wysokości 100 tysięcy zł od każdego automatu – przekazuje Czarnecki.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę