Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Blix - wszystkie gazetki promocyjne w jednym miejscu

Robienie oszczędnych zakupów to prawdziwe wyzwanie. Coraz częściej ceny produktów podstawowej potrzeby wzrastają, a z drugiej strony kuszą promocje, przez które ze sklepu wychodzimy z tysiącem zbędnych produktów, które później wyrzucamy. W jaki sposób można zatem oszczędzić na zakupach? Wiele osób w tym celu pilnie śledzi gazetki promocyjne ze swoich ulubionych sklepów. Ale co zrobić, gdy one do nas nie docierają?

Wszystkie gazetki promocyjne w jednym miejscu – jak to możliwe?

Gazetki promocyjne to podstawowa broń w rękach osób, które chcą zaoszczędzić na wybranych produktach kupowanych w sklepach, szczególnie sieciowych. Jednak sklepów jest tak dużo, że gdybyśmy chcieli mieć wszystkie gazetki w domu, to okazałoby się, że mamy bardzo duży skład makulatury. Z drugiej strony, nie zawsze mamy dostęp do swoich ulubionych gazetek, gdyż mogło ich zabraknąć w sklepie lub do miejsca naszego zamieszkania nie są dostarczane. Dlatego warto znać miejsca, gdzie jest dostęp do wszystkich gazetek w tym samym czasie. Jednym z nich jest strona internetowa https://blix.pl/, gdzie można przeglądać gazetki promocyjne z takich sklepów jak Netto (https://blix.pl/sklep/netto/), Kaufland (https://blix.pl/sklep/kaufland/) czy Biedronka (https://blix.pl/sklep/biedronka/). Jednak to nie jedyne możliwe rozwiązanie. Co zatem jeszcze pomoże w robieniu tańszych zakupów?

Aplikacja na telefon, z którą zrobisz tańsze zakupy

Na wyżej wymienionej stronie można przeglądać wybrane przez siebie gazetki promocyjne, ale także znaleźć informację na temat specjalnej aplikacji, którą bez problemu można zainstalować na telefonie. Dlaczego warto to zrobić? Przede wszystkim dlatego, że informacje o wszystkich promocjach ma się w jednym miejscu i praktycznie zawsze przy sobie, a gdy pojawi się nowa gazetka promocyjna, która może nas zainteresować otrzymamy powiadomienie o tym fakcie. Jest to duże udogodnienie szczególnie, gdy czekamy na konkretną promocję w naszym ulubionym sklepie. W aplikacji można przeglądać gazetki promocyjne z niemalże wszystkich sklepów działających na terenie naszego kraju, co daje bardzo duże możliwości, jeśli chodzi o wyszukiwanie promocji i porównywanie cen.

Dodatkową, ciekawą opcją, jaka jest w tej aplikacji jest możliwość przygotowania listy zakupów. Nie musimy już wszystkiego spisywać na kartce, która z reguły ginie gdzieś w torebce. Kolejnym dużym udogodnieniem jest możliwość wprowadzenia do aplikacji kart lojalnościowych sklepów, w których robimy często zakupy, a które zajmują wiele miejsca w portfelu. Jest to duże udogodnienie również przy okazywaniu karty w kasie. Wystarczy, że wyciągniemy telefon, a osoba obsługująca kasę zeskanuje kartę. Wszystko przebiega sprawnie i bez problemu.

Korzystając z aplikacji lub strony internetowej z gazetkami promocyjnymi możemy zaoszczędzić sporo pieniędzy, a także naszego cennego czasu, co również przekłada się na nasze dobre samopoczucie i możliwość cieszenia się z dokonanych zakupów.

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę