Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Po przymrozkach

Do -2,5°C spadła nad ranem temperatura powietrza w okolicach Łomży. Przy gruncie mróz był jeszcze większy – w regionie wyniósł od -6°C do nawet -8°C. Dzięki promieniom słonecznym temperatura szybko rośnie. W ciągu dnia ma osiągnąć nawet 13°C w cieniu, przy czym jeszcze przed południem mają nadciągnąć chmury z których być może miejscami spadnie słaby deszcz.

Najbliższej nocy już bez przymrozków - temperatura minimalna od 2°C do 4°C. W nocy zachmurzenie na ogół małe i umiarkowane, a w środę znowu dużo słońca i ciepło. Temperatura ma przekroczyć 15°C. Kolejne dni podobne – słoneczne i ciepłe.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę