Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Pijany motocyklista chciał uciec „na stopa”

O nietypowej interwencji donoszą policjanci. W okolicach Kolna motocyklista na widok policyjnego patrolu przewrócił motocykl, po czym „złapał stopa” i odjechał.

Do zdarzenia doszło w piątek w miejscowości Żebry. Dziwne zachowanie motocyklisty, który natychmiast po przewróceniu się wstał, zatrzymał przejeżdżający pojazd i odjechał nim w kierunku Okurowa, zaintrygowało policjantów. Ruszyli w pościg za samochodem i szybko je zatrzymali. Okazało się, że siedzący w nim kierowca motocykla kawasaki był nietrzeźwy. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo wyszło na jaw, że 27-latek nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklem.

Policjanci zapowiadają skierowanie do sądu sprawy młodego mężczyzny. Po raz kolejny apelują także o rozsądek oraz przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.


230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę