Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Spłonął 86-latek

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w poniedziałkowe przedpołudnie w Borkowie koło Kolna. 86-latek zginął w trakcie próby wypalenia suchych roślin. - Ze wstępnych ustaleń wynika, iż mógł oblać się łatwopalną cieczą – podają policjanci.

- Zgłoszenie o tragicznym zdarzeniu policjanci otrzymali o godzinie 11.10 – mówi Joanna Makarewicz z KPP w Kolnie. -  Z pierwszych ustaleń wynika, że chciał wypalać susz roślinny, który wcześniej zgromadził w betonowym kręg. Prawdopodobnie chciał to podpalić polewając benzyną. Widocznie ogień przeniósł się na niego – mówi Makarewicz podając, że rośliny w tym kręgu nie były spalone.

Na miejscu pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratury będą  wyjaśniać wszelkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Borkowo to duża wieś, licząca ponad 700 mieszkańców znajdująca się przy drodze krajowej nr 63, mniej więcej w połowie drogi pomiędzy Małym Płockiem a Kolnem.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę