Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Nocne przymrozki

Główne zdjęcie
Synoptyczna prognoza pogody na najbliższe dni dla Łomży

Nad ranem temperatura powietrza spadła w regionie Łomży do ok. -1°C. Taką temperaturę powietrza zanotowano na stacji IMGW w Marianowie koło Piątnicy. Według synoptyków w ciągu dnia wzrośnie maksymalnie do dziś 10°C. Będzie słonecznie, ale wiatr północno-wschodni nadal będzie sprawiał, że temperatura odczuwalna będzie znacznie niższa od rzeczywistej.

Najbliższej nocy także temperatura ma spaść poniżej zera, ale później zacznie się ocieplać. Jutro w regionie temperatura powietrza wzrośnie od 9°C do 11°C, ma być więcej chmur, a miejscami mogą wystąpić opady deszczu. W kolejnych dniach – według prognoz synoptycznych - ma być jeszcze cieplej do 14 – 15°C i nadal sucho.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę