czwartek, 20 czerwca 2019 napisz DONOS@

Nocne przymrozki

Nad ranem temperatura powietrza spadła w regionie Łomży do ok. -1°C. Taką temperaturę powietrza zanotowano na stacji IMGW w Marianowie koło Piątnicy. Według synoptyków w ciągu dnia wzrośnie maksymalnie do dziś 10°C. Będzie słonecznie, ale wiatr północno-wschodni nadal będzie sprawiał, że temperatura odczuwalna będzie znacznie niższa od rzeczywistej.

Synoptyczna prognoza pogody na najbliższe dni dla Łomży
Synoptyczna prognoza pogody na najbliższe dni dla Łomży

Najbliższej nocy także temperatura ma spaść poniżej zera, ale później zacznie się ocieplać. Jutro w regionie temperatura powietrza wzrośnie od 9°C do 11°C, ma być więcej chmur, a miejscami mogą wystąpić opady deszczu. W kolejnych dniach – według prognoz synoptycznych - ma być jeszcze cieplej do 14 – 15°C i nadal sucho.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę