Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Wielkanocny Jarmark na Starym Rynku

Kilkadziesiąt straganów z palemkami wielkanocnymi czy pisankami, ale także tradycyjnymi wyrobami garmażeryjnymi, makowcami czy miodem stanęło w sobotę na Starym Rynku w Łomży. Można wybierać, smakować i kupować...

Jarmark Wielkanocny przyciągnął także artystów, twórców, rzemieślników i handlarzy starci. Obok wielkanocnych palemek, pisanek, żółtych kurczaczków czy wiklinowych koszyczków na święconkę można było kupić drewniane figurki świętych i aniołki – rzeźbione i malowane. Były sery korycińskie, swojskie wędliny i makowce, miody z łomżyńskiej pasieki oraz różnego rodzaju starocie. Pogoda choć słoneczna, to jednak zimne powiewy wiatru sprawiały, że wśród rozstawionych dookoła Starego Rynku straganów, nie kłębiły się wielkie tłumy kupujących.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę