Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Ale dziura...

Ogromnych rozmiarów dziura powstała na skrzyżowaniu ulic Woziwodzkiej i Szkolnej w Łomży. Wyrwa powstała tuż po przejechaniu przez skrzyżowanie „śmieciary.” Na szczęście samochód do niej nie wpadł. Skrzyżowanie z dziurą jest na uboczu Łomży, toteż awaria nie spowodowała utrudnień komunikacyjnych w mieście.

Dziura jest tak duża, że zmieściłby się w niej „maluch”. Ma około metra głębokości. Powstała tuż obok studzienki kanalizacyjnej. Najprawdopodobniej to właśnie woda wypłukała ziemię pod jezdnią i dlatego zapadł się asfalt.
Drogowcy prowizorycznie zabezpieczyli dziurę ustawiają przy niej dwie barierki.
Foto:
Foto: ciężarówka pod którą zarwała się ulica
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę