Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Jechał kradzionym BMW 112km/h

Główne zdjęcie
fot. KPP Grajewo

Skradzione w Niemczech, warte ćwierć miliona złotych BMW X5 przejęli policjanci w okolicach Grajewa. Samochodem, drogą krajową nr 61, jechał 41-letni Litwin. W ręce policjantów wpadł, bo przekroczył dozwoloną prędkość o 22 km/h.

Do zatrzymania auta doszło w minioną sobotę w rejonie miejscowości Miecze pomiędzy Grajewem a Rajgrodem. Samochodem kierował Litwin Darius D. Policjanci podali, że po sprawdzeniu pojazdu w systemach policyjnych okazało się, że jest on poszukiwany. Do kradzieży samochodu doszło kilka dni wcześniej w Niemczech. Kierowca wydawał się być zaskoczony. Twierdził, że nie jest właścicielem pojazdu i nic nie wiedział o kradzieży auta. Samochód trafił na policyjny parking, a Litwina zatrzymali policjanci. Okazuje się, że za kratkami spędzi więcej czasu. Prokuratura poinformowała, że na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Grajewie zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Mężczyźnie postawiono zarzut paserstwa mienia znacznej wartości, za które grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę