Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Maleszewski w PKOl

Główne zdjęcie
Zbigniew Maleszewski

- To dla mnie duże wyróżnienie - mówi Zbigniew Maleszewski, od 30 lat trener boksu w Łomży. Zawodnicy prowadzonego przez niego klubu BKS „Tiger” niedawno drużynowo wygrali mistrzostwa województwa podlaskiego pokonując Boxing Sokółka i Hetmana Białystok. Teraz Zbigniew Maleszewski został zaproszony w charakterze delegata z głosem stanowiącym na posiedzenie Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczego Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Polski Komitet Olimpijski to ogólnopolskie stowarzyszenie związków i organizacji sportowych, zajmujące się przede wszystkim organizacją udziału reprezentacji Polski w igrzyskach olimpijskich, a także upowszechnianiem idei olimpijskiej, promocją sportu oraz reprezentowaniem polskiego sportu w organizacjach międzynarodowych, w tym w Międzynarodowym Komitecie Olimpijskim. Ten rok dla PKOl jest szczególny, bo świętuje on setną rocznicę powołania do życia.  To – jak podkreślają działacze PKOl - doskonała okazja do przypomnienia  bogatego olimpijskiego dorobku polskiego sportu i jego współtwórców. Główne obchody odbędą się jesienią, w tym miesiącu zaplanowano Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Polskiego Komitetu Olimpijskiego
Wśród delegatów jest także Zbigniew Maleszewski. To jedyny działacz sportowy z Łomży zaproszony w tym charakterze na obrady najważniejszego gremium PKOl. 
- Bardzo się cieszę, ze zostałem dostrzeżony i obdarzony zaufaniem – mówi Zbigniew Maleszewski. - Uczestniczyć w posiedzeniu, w obradach Wlanego Zgromadzenia PKOl, jednej z najważniejszych organizacji sportowych w Polsce, to wielki zaszczyt. Po raz pierwszy zostałem zaproszony i bardzo się z tego cieszę – podkreśla. 
Zbigniew Maleszewski to nie tylko założyciel i prezes BKS „Tiger” Łomża, ale także przewodniczący Podlaskiego Okręgowego Związku Bokserskiego, który jest regionalnym oddziałem Polskiego Związku Bokserskiego.  

Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Polskiego Komitetu Olimpijskiego odbędzie się 25 kwietnia w Centrum Olimpijskim przy. ul. Wybrzeże Gdańskie 4 w Warszawie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę