Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Kieszonkowcy w Łomży

Z torebek dwóch kobiet robiących zakupy zniknęły portfele z dokumentami i pieniędzmi. Policjanci szukają sprawców dwóch kradzieży i apelują o zwracanie szczególnej uwagi na swoje rzeczy osobiste.

Policjanci otrzymali wczoraj dwa zgłoszenia dotyczące kradzieży, które miały miejsce na terenie sklepów w Łomży. W obu przypadkach sprawcy wykorzystując najprawdopodobniej moment nieuwagi osób pokrzywdzonych, wyjęli z wnętrza damskich torebek portfele z pieniędzmi i dokumentami. Policjanci apelują o zwracanie uwagi na swoje rzeczy osobiste. Pamiętajmy, aby zamknięte torebki i saszetki trzymać z przodu, blisko siebie. Nie należy przechowywać większej kwoty pieniędzy w jednym miejscu oraz wkładać portfeli i torebek do koszyków na zakupy w sklepach samoobsługowych. Mężczyźni nie powinni także nosić portfela w tylnej kieszeni spodni. Bądźmy czujni, zwracajmy uwagę na to kto obok nas idzie, jak się zachowuje, obserwujmy otoczenie - ludzie zamyśleni, nieuważni są łatwiejszym łupem dla złodzieja.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę