Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Stracili prawo jazdy przez prędkość

Na ulicy Zawadzkiej w Łomży, w Ratowie-Piotrowie na terenie gminy Śniadowo i w Laskach na terenie gminy Zbójna trzech mężczyzn straciło wczoraj prawo jazdy. Wszyscy przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50km/h. Policjanci podkreślają, że regularnie sprawdzają prędkość w miejscach wskazywanych na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa przez mieszkańców Łomży i okolicy.

Wczoraj rano policjanci do kontroli zatrzymany został 39-letni kierowca opla, który jechał nowym odcinkiem ulicy Zawadzkiej w Łomży z prędkością 107 km/h. Po 16:00, 27-latek citroenem pędził przez miejscowość Laski w gminie Zbójna, przekraczając dozwoloną w obszarze zabudowanym prędkość aż o 59 km/h. Godzinę później w miejscowości Ratowo-Piotrowo, policjanci sprawdzili prędkość kierowcy volkswagena. Tym razem okazało się, że o 53 km/h za dużo na liczniku miał 29-letni mieszkaniec gminy Łomża. Za popełnione wykroczenie wszyscy mężczyźni otrzymali mandaty i punkty karne. Policjanci zatrzymali im także prawa jazdy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę