Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 17 maja 2022 napisz DONOS@

Zimna noc

Główne zdjęcie
Wykres temperatury mierzonej na stacji IMGW w Marianowie k. Piątnicy

Temperaturę -4,2°C zanotowały urządzenia pomiarowe stacji meteorologicznej IMGW w Marianowie koło Piątnicy. Przy gruncie mogło być jeszcze zimniej. Temperatura rośnie, ale w ciągu dnia w Łomży ma osiągnąć maksymalnie 7°C. Według synoptyków możliwe są dziś niewielkie przelotne opady deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu.

Ze względu na to i wiatr z kierunków północnych do południa mamy odczuwać temperaturę ujemną, a po południu tylko trochę zrobi się cieplej. Najbliższa noc w regionie trochę cieplejsza. Prognozowana temperatura minimalna od -2°C do 0°C, ale przy gruncie spadki temperatury do -5°C. 
W czwartek w dzień zachmurzenie umiarkowane i duże. Miejscami, głównie na północy i w centrum regionu, przelotne opady deszczu, lokalnie deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura
maksymalna od 6°C do 9°C. Wiatr przeważnie słaby, z kierunków północnych.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę