Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zimna noc

Pogoda zmieniała nam się. Wczoraj w regionie było +17°C w cieniu, a dziś temperatura powietrza nie osiągnęła jeszcze +7°C. Podobnie ma być do końca tygodnia, a na najbliższą noc synoptycy zapowiadają spadki temperatury w regionie nawet do -3°C. Na północy województwa, możliwy jest przelotny deszcz ze śniegiem, a nawet sam śnieg.

W środę w ciągu dnia temperatura powietrza maksymalna wzrosnąć ma od 5°C do 8°C. Barbara Jakubowska synoptyk dyżurny białostockiego Biura Prognoz IMGW-PIB zapowiada, że na północy i w centrum województwa, miejscami możliwe będą przelotne opady deszczu, lokalnie deszczu ze śniegiem. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, północno-zachodni i północny.

Kolejnej nocy też ma być chłodno – temperatura minimalna od -2°C do 0°C.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę