Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Lokalne filary gospodarki

Siedem firm z terenu byłego województwa łomżyńskiego ubiega się o tytuł „Filary Gospodarki” To ogólnopolska inicjatywa realizowana po raz drugi przez dziennik gospodarczy „Puls Biznesu” wspólnie z Coface Intercredit Poland oraz z dwutygodnikiem „BusinessWeek”. Głównym celem jest stworzenie rankingu firm - liderów regionalnego biznesu. „Filary Polskiej Gospodarki” to przedsiębiorstwa, które zajmują wiodącą pozycję w gospodarce poszczególnych regionów i są dumą ich mieszkańców.

„Filary” są wyłaniane w dwóch etapach: najpierw Coface Intercredit przygotował listę nominowanych firm z każdego województwa na podstawie analizy wybranych wskaźników ekonomicznych oraz po określeniu poziomu moralności płatniczej danego przedsiębiorstwa.
Z dawnego województwa łomżyńskiego o ten tytuł ubiegają się: Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol w Grajewie, Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita w Wysokim Mazoweicekim, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy, Pfleiderer Grajewo, a także trzy firmy z Łomży: Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Aptek Multi Pharme, Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego Pepees i Browar Łomża.

W drugim etapie w okresie od 1 do 30 września br. na poszczególnych nominatów głosować mogą mieszkańcy regionów. Firma, która zwycięży w województwie, otrzyma tytuł "Filar Polskiej Gospodarki 2005" w danym regionie. Głosować można na stronie internetowej filary.pb.pl

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę