Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Oszukiwał na serwisie olx

Prokuratura Okręgowa w Łomży skierowała do sądu w Kolnie akt oskarżenia przeciwko Patrykowi Ł. Mężczyzna miał oszukiwać oferując do sprzedaży za pośrednictwem serwisu olx telefony Samsung. W sprawie pokrzywdzone są 23 osoby.

Śledztwo prowadziła Prokuratura Okręgowa w Łomży. Z ustaleń śledczych wynika, iż do przestępstw oszustwa miało dojść w okresie od 16 maja do 30 lipca 2018 roku.
-  Patrykowi Ł. zarzucono mu dwudziestotrzykrotne doprowadzenie pokrzywdzonych do niekorzystnego rozporządzenia mieniem poprzez wprowadzanie w błąd co do zamiaru sprzedaży na serwisie olx telefonów komórkowych marki Samsung – poinformowała prokurator Rafał Kaczyński z Prokuratury Okręgowej w Łomży. 

Zgodnie z artykułem 286 paragraf 1 kodeksu karnego „kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.”


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę