Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 31.08.2005

Już jutro, w czwartek o godzinie 17:00, w siedzibie Cechu Rzemiosł Różnych odbędzie się posiedzenie Rady Forum Gospodarczego Łomży, którego sygnatariuszem jest Łomżyńska Izba Przemysłowo- Handlowa. Tematem spotkania jest udzielenie poparcia kandydatom do parlamentu przez środowisko biznesowe.
Przypominam, iż o takie poparcie zwrócili się kandydaci na posłów: Pan Lech Kołakowski (Prawo i Sprawiedliwość), Pan Robert Tyszkiewicz (Platforma Obywatelska), Pan Jan Jarota (Liga Polskich Rodzin) oraz kandydat na senatora Pan Remigiusz Fabiański (Platforma Obywatelska).

Liczymy na Państwa czynny udział w podejmowaniu tak istotnych decyzji!


Z poważaniem

Dyrektor biura Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej
Tomasz Chrostowski


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę