Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Sklepowy złodziej wpadł... na KAS-ę

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Łomży podczas pełnienia służby na terenie miasta zauważyli wybiegającego z jednego ze sklepów mężczyznę trzymającego w rękach artykuły chemii gospodarczej, za którym biegły pracownice sklepu krzycząc, że to złodziej. Dzięki szybkiej reakcji mundurowych z KAS złodziej został zatrzymany a skradziony towar odzyskany, a za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Jak przekazuje Maciej Czarnecki z Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku zatrzymanym okazał się 29-latek. Ze sklepu zabrała towary o wartości kilkuset złotych. Funkcjonariusze KAS wezwali na miejsce patrol policji, który przejął 29-letniego złodzieja. Mężczyzna za kradzież odpowie teraz przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę