Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Dziś powiew zimy

Główne zdjęcie
Synoptyczna prognoza pogody dla Łomży do niedzieli. (źródło: IMGW-PIB/pogodynka.pl)

Nad ranem w regionie temperatura spadła poniżej zera. Od godzin około południowych w regionie zapowiadane są przelotne opady deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura maksymalna do 6°C, ale ze względu na wiatr, który ma się nasilać i w porywach osiągać prędkość nawet do 55 km/h, będziemy czuli się jakby było kilka stopni mrozu.

W nocy prawdziwy mróz. Temperatura może spaść od -2°C do -4°C, ale wiatr ma słabnąć. Jutro powoli zacznie się ocieplenie. W dzień tylko do +6°C, ale kolejnej nocy spadek już tylko do zera. Wieczorem na zachodzie województwa możliwe słabe opady deszczu.

Kolejne dni znacznie cieplejsze. W czwartek w Łomży ma być +10°C, a weekend zapowiada się na co najmniej +14°C.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę