Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Pożar w sądzie

Wszystkie służby ratunkowe w środowy poranek zjawiły się w budynku Sądu Rejonowego w Łomży. Z pierwszych informacji wynika, że w jednym z pomieszczeń zapaliła się... lampa sufitowa. - Sytuacja jest już opanowana – mówią strażacy.

Zgłoszenie o pożarze w budynku sądu przy ul. Polowej służby ratunkowe otrzymały około godz. 8.45. Błyskawicznie na miejsce dojechały m.in. jednostki ratowniczo-gaśnicze Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. Okazało się, że już kryzysową sytuację zażegnali pracownicy sądu, którzy przy pomocy gaśnic ugasili pożar... Według pierwszych informacji w jednym z pomieszczeń na drugim pietrze budynku zapaliła się lampa oświetleniowa zamontowana na suficie.

Brygadier Grzegorz Wilczyński, zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Łomży podaje, że wadliwie działająca lampa sprawiła, że zaczął tlić się dywan w pomieszczeniu, ale właściwie zadziałał system alarmowy i niebezpieczeństwo zostało zażegnane. Na czas akcji około 100 osób opuściło budynek sądu, ale po krótkiej chwili wszyscy mogli wrócić do pracy.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę