Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Pijany i naćpany kręcił „bączki”

Citroenem w sobotni poranek kręcił „bączki”. Okazało się, że autem kierował 21-latek, który miał w organizmie blisko 1,5 promila alkoholu. Policjanci informując o zdarzeniu podają, że dodatkowe badanie potwierdziło obecność środków odurzających w organizmie mężczyzny.

W sobotę, tuż przed godziną 6., policjanci zostali poinformowani o tym, iż w jednej z miejscowości gminy Radziłów, kierujący citroenem wykonuje niebezpieczne manewry. Gdy na miejsce dotarli policjanci znaleźli uszkodzone auto obok którego stał pijany mężczyzna. Początkowo zapewniał, że nie kierował samochodem w takim stanie. Nie przekonało to jednak mundurowych, którzy w trakcie sprawdzenia pojazdu ujawnili w nim pustą butelkę po alkoholu. 21-latek został przewieziony do grajewskiej komendy, gdzie przyznał się do kierowania pojazdem będąc pod wpływem alkoholu. Dodatkowo wyszło na jaw, że to nie jedyne przewinienie, jakiego się dopuścił. Dodatkowe badanie wykazało obecność środków odurzających w organizmie mężczyzny. 21–latek będzie za to odpowiadał przed sądem.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę