Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Radni PO zaczynają dyżurować na Długiej

W Łomży będą cykliczne dyżury radnych miejskich i radnego sejmiku województwa wybranego z list Platformy Obywatelskiej, oraz partyjnego prawnika. Zapowiedzieli to łomżyńscy działacze partii. - Chcemy być otwarci na mieszkańców, chcemy poznawać ich potrzeby – mówił Piotr Serdyński, przewodniczący kluby partyjnych radny w Radzie Miejskiej Łomży.

Dyżury będą odbywać się w każdy piątek w godzinach od 16. do 18. w biurze Platformy Obywatelskiej przy ul. Długiej 6. Tu też mieści się biuro poselskie Roberta Tyszkiewicza, w którym w każdy wtorek od 16. do 18 dyżurować będzie radca prawny.
Obecny na konferencji Jacek Piorunek, radny sejmiku województwa podlaskiego mówi, że on dyżury pełnił tu już od jakiegoś czasu i cieszył się, że dołączenie teraz czwórki miejskich radnych PO: Edyty Śledziewskie, Piotra Serdyńskiego, Macieja Borysewicza i Stanisława Oszkinisa  „wzmocni tę działalność”. 
- Ludzie, którzy przychodzą tutaj do biura mają problemy związane z funkcjonowaniem miasta, na styku z urzędem miasta. I kiedy będą tutaj radni, z pewnością załatwienie tych problemów będzie łatwiejsze i szybsze - mówi Piorunek.
Zapraszał także na spotkania mieszkańców, którzy „mają problemy bądź załatwiają jakieś sprawy związane z funkcjonowaniem samorządu województwa”. Wskazywał drogi wojewódzkie, transport, PKS-y, szpital wojewódzki, pogotowie ratunkowe, wojewódzki ośrodek ruchu drogowego, ośrodek doskonalenia nauczycielu, ośrodek profilaktyki i terapii uzależnień. - To są instytucje, które mają wpływ na funkcjonowanie społeczności naszego miasta, wielu ludzi załatwia tam swoje sprawy i wielu ma problemy... - dodawał zapewniając, że  kontakt z radnym województwa może pomóc je rozwiązać.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę