Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Pijana pobiła 92-latkę, bo nie chciała pożyczyć jej 10 złotych

Blisko 2 promile alkoholu miała w sobie 33-letnia kobieta, która zaatakowała znajomą 92-latkę i zabrała jej portfel. Do rozboju doszło w jednym z domów jednorodzinnych w Szepietowie. Policjanci szubko ustalili i zatrzymali pijaną 33-latkę i jej o rok starszego kompana, który był z nią w domu staruszki.

Jak przekazują policjanci wczoraj, tuż przed godz. 13., dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem został poinformowany o rozboju w Szepietowie. Funkcjonariusze ustalili, iż do domu 92-letniej kobiety weszła jej znajoma z kolegą. Następnie 33-latka zaatakowała starszą panią bo ta nie chciała pożyczyć 10 złotych. Kobieta przewróciła pokrzywdzoną na łóżko po czym uderzała rękoma po klatce piersiowej i twarzy żądając pieniędzy. 34-latek widząc zachowanie koleżanki uciekł, a kobieta z kieszeni staruszki zdążyła jeszcze wyciągnąć portfel z zawartością pieniędzy. Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia szybko pojawili się pod drzwiami domu napastników, których od razu zatrzymali. Badanie alkomatem wykazało u 33-latki blisko 2 promile alkoholu w organizmie, natomiast jej kompan był w stanie po użyciu alkoholu – czyli miał mniej niż pół promila. Oboje trafili do policyjnego aresztu, a gdy wytrzeźwieją mają usłyszeć zarzuty dokonania rozboju.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę