Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Groźny wypadek w Zbójnej

Dwie osoby zostały poszkodowane w wypadku drogowym do którego doszło na wyjeździe ze Zbójnej w kierunku Łomży. Samochód osobowy czołowo zderzył się tu z ciężarówką. Na miejscu pracują służby ratunkowe.

Do wypadku doszło przed godziną 8. rano. Ze wstepnych ustaleń wynika, że najprawdopodbniej kierowca osobowego audi wyprzedzał inny pojazd i zderzył się z ciężarówką, która zjeżdżała w boczną drogę. Osoby poszkodowane to kierowca i pasażer osobowego audi. Obaj mają po około 20 lat. Z informacji przekazywanych przez strażaków wynika, że jeden z nich zastał zabrany przez karetkę pogotowia do szapita, drugiemu pomoc była udzielana na miejscu. Nie wiadomo czy on także trafi do szpitala.
Policja podaje, że w związku z wypadkiem nie ma utrudnień w ruchu na drodze wojewódzkiej nr 645.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: fot. KMP Łomża

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę