Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Złapali „jednorękich bandytów”

Główne zdjęcie
fot. KAS Białystok

12 automatów do gier hazardowych przejęli celnicy z Łomży. Nielegalne urządzenia były w trzech lokalach na terenie Łomży, Zambrowa oraz Grajewa.

fot. KAS Białystok
fot. KAS Białystok

Jak przekazuje asp. Maciej Czarnecki z Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Łomży skontrolowali trzy łomżyńskie lokale, co do których zachodziło podejrzenie, że są w nich urządzane nielegalne do gier hazardowych. Podejrzenia okazały się trafne. Po wejściu do pomieszczeń funkcjonariusze zabezpieczyli 6 nielegalnie działających urządzeń do gier hazardowych oraz gotówkę przeznaczoną na wypłaty ewentualnych wygranych.

Kolejnych 6 nielegalnych urządzeń do gier hazardowych funkcjonariusze KAS zabezpieczyli w lokalach na terenie Zambrowa i Grajewa. Pomieszczenia, w których funkcjonował nielegalny hazard, chronione były m.in. poprzez rozmieszczony przy wejściach monitoring oraz selekcję wchodzących klientów.

Automaty, na których możliwe było prowadzenie gier hazardowych wbrew przepisom, zostały zajęte do spraw karno skarbowych. Maciej Czarnecki podkreśla, że oprócz sankcji karnych osoby urządzające tego typu nielegalne gry wbrew przepisom ustawy o grach hazardowych muszą liczyć się z karą pieniężną w wysokości 100 tys. zł od każdego automatu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę