Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Wypadek na drodze do Ostrowi Mazowieckiej

Dwie osoby, które zostały zostały zabrane do szpitala po porannym wypadku w okolicach Jakaci Młodej nie odniosły większych obrażeń i po badaniach mogły opuścić szpital. Jak się okazuje to Litwini. Jeden z nich kierując infinity w trakcie manewru wyprzedzania zderzył się z pojazdem ciężarowym. Przez kilka godzin droga wojewódzka nr 677 była całkowicie zablokowana, a teraz w miejscu zdarzenia obowiązuje ruch wahadłowy.

Do wypadku doszło ok. godziny 4.50. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący infinity w trakcie manewru wyprzedzania zderzył się z pojazdem ciężarowym. Na miejsce wysłano wszystkie służby ratunkowe. Pomimo, że samochód osobowy jest mocno rozbity, a dwie jadąc nim osoby zostały przewiezione do szpitala, po badaniach okazało się, że nie odniosły większych obrażeń i mogły opuścić szpital. Policjanci podają, że zderzenie to ostatecznie będzie zakwalifikowane jako kolizja drogowa.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę